Manisa FK teknik yöneticilik bakılırsavine Yalçın Koşuavak’ı getirdi

Bakec

Member
Spor Toto 1. Lig gruplarından Manisa FK, yeni teknik yöneticisini deklare etti.
Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama ile mutabakat duyuruldu. Tecrübeli teknik adam ile 1,5 yıllık muahede sağlandı.
İmza merasiminde konuşan Koşukavak, “Manisa Futbol Kulübü’nde epey kıymetli ve pahalı olduğunu düşündüğüm bir yapılanma var. her insanın keyif alacağı bir Manisa Futbol Kulübü izlettireceğimize inanıyorum.” dedi.
Manisa FK lideri Mevlüt Akan ise, “Bildiğiniz üzere döneme hayli sevdiğimiz, Manisa’mız için kıymetli olan Levent Eriş hocamızla başlamıştık. Levent hocamıza verdiği emeklerden dolayı fazlaca teşekkür ediyorum, bizim için her vakit fazlaca pahalı bir isimdir. Bir kan değişikliği gereksinimi olduğuna karar verdik. Gelinen noktada farklı bir tez, farklı bir heyecan getirmek istiyoruz. Bu manada Yalçın Koşukavak hocamızı tercih ettik. Yalçın hoca, Kulübümüzün bünyesine uyan, maksadı olan, hocalığına hayli güvendiğimiz bir isim. Geçmişten bu yana tanıdığımız bir hoca. Mesleği, hocalığı, bilgi ve birikimini tartışmaya gerek yok. Bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Kulübümüze katkı sağlayacağına canı gönülden inanıyorum. Bizde olduğu üzere Yalçın hocamızda da o istek, coşku ve heyecan var. Hocamıza yeni bakılırsavinde muvaffakiyetler diliyorum. Hem kulübümüz tıpkı vakitte Yalçın hocamız için iyi olsun” sözlerini kullandı.
Manisa temsilcisini son olarak Levent Eriş çalıştırmıştı. Manisa FK, Spor Toto 1. Lig’de 11. sırada yer alıyor.