“Her şeyimle buradayım”

Bakec

Member
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Boluspor, ulusal ortanın akabinde oynayacağı Tuzlaspor maçı hazırlıklarına devam etti.
Kulübün Karaçayır Mahallesi’nde bulunan tesislerdeki idmana koşuyla başlayan futbolcular, ondan sonrasında 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı.
Teknik yönetici Sait Karafırtınalar koordinesinde gerçekleştirilen idman yarı alanda çift kale maçın akabinde bitmiş oldu.
Antrenman öncesinde gazetecilere açıklamada bulunan Boluspor’un kaptanı Gökhan Karadeniz, ligin birinci haftalarının kendileri için epeyce hoş geçtiğini söylemiş oldu.
Ligin başında âlâ rakiplerle oynadıklarını lisana getiren Karadeniz, “Bizim için birinci 5 hafta nitekim epey yeterli geçti. Grup olarak hoş bir ahenk yakaladık. Yeni bir ekibiz. Çok yeni transfer geldi. Geçen seniçin kalan az sayıda bireyiz. İnşallah bundan daha sonraki haftalarda da devamı gelir.” diye konuştu.
Gökhan Karadeniz, geçen dönem Boluspor’a transfer olurken şampiyonluk gayesi ile geldiğini belirterek, “Amacım Bolu’yu şampiyon yapıp bir üst lige çıkartmak. Dediğim üzere kentle de kanımız uyuştu. Sahiden epeyce sevdim. Daha evvel öbür gruplarda oynarken de oynamak istediğim bir kulüptü burası. Baş olarak, fizikî olarak her şeyimle buradayım. Bu ekibin şampiyonluğu için elimden ne geliyorsa yapacağım inşallah.” tabirini kullandı.
Bay geçen hafta ile ulusal kadro ortasının üst üste gelmesinin kendileri açısından fazlaca hoş olduğunu da anlatan Karadeniz, “Bu orta bizim için hoş bir süre oldu çalışma manasında. Çok da yeterli geçirdiğimizi düşünüyorum. Yeterli bir biçimde çalıştık. Tuzlaspor maçına epey âlâ bir biçimde hazırlanıp çıkacağız inşallah.” biçiminde görüş belirtti.
 
Üst