Hazırda Bekletme İpuçları: Yeni Hazırda Bekletme Yemek Kitabım

Portakalkafa

Global Mod
Global Mod
Çoğu geliştirici bu duruma aşinadır: yeni bir kullanım durumu uygularsınız ve kendi kendinize başkalarının bunu zaten yaptığını düşünürsünüz. Bunun gerçekten çok basit bir çözümü olmalı. Yine de tekerlek aşağı yukarı yeniden icat edildi.

İngilizce blogumun birçok okuyucusu gibi ben de aynı şekilde hissettim. 2016 yazından beri “Hazırda Bekletme İpuçları” serimdeki makalelerde yanıtladığım bu konuda bana sık sık sorular gönderildi. Bu yaklaşımın yalnızca sıradan blog makaleleri için değil, aynı zamanda bir Hazırda Bekletme kitabı için de uygun olduğu kısa sürede anlaşıldı. yemek kitabı formatında.

Hazırda Bekletme İpuçları - Yeni hazırda bekletme yemek kitabım

Uzun bir planlama ve aylarca yazdıktan sonra nihayet zaman geldi. “Hazırda Bekletme İpuçları – Yaygın Hazırda Bekletme Sorunlarına 70+ Çözüm” kitabım sonunda bitti.

70’ten fazla anlaşılması kolay tarifte, Hibernate ile ortak görevlerin nasıl uygulanacağını gösteriyorum. Her deneyim seviyesi için bir şey var. Varlıklar arasındaki basit çoktan çoğa ilişkileri modellemekten başlayarak, Criteria API’yi ve Java 8 sınıflarını kullanarak tür açısından güvenli sorgular oluşturmaktan başlayarak, kullanarak kendi veri türlerinizi desteklemeye kadar. Öznitelik dönüştürücü Kitap, günlük programlama için uygulaması kolay çözümler sunar.

Yalnızca sınırlı bir süre için, e-kitap 2,99 Euro’luk özel bir fiyata ve ciltsiz kitap 12,99 Euro’ya Amazon’da ve benim sitemde özel bir fiyata mevcut.

()

Haberin Sonu