hazır köprü kredisi 320 milyon

Bakec

Member
18 Ocak 2024 21.58

Notta şirket için “olağanüstü yönetim prosedürünün başlatılması durumunda mevcut likiditenin garanti altına alınacağı” belirtiliyor

Tgcom24
“Amaçlı ve yapıcı iklim”

Hükümet ile sendikalar arasındaki eski Ilva konusundaki çatışma “proaktif ve yapıcı bir ortamda” gerçekleşti. Palazzo Chigi'den gelen bir nota göre hükümet, 16 Ocak'ta Bakanlar Kurulu tarafından onaylanan kanun hükmünde kararnamenin içeriğini ticaret örgütlerine gösterdi ve işçi temsilcilerini çoğunluk hissedarı Arcelor ile yaşanan çatışmadaki son gelişmeler hakkında bilgilendirdi. Mittal.

Olağanüstü yönetim geçici olacak

Yönetici temsilcileri ayrıca olağanüstü yönetim aşamasının geçici olacağını ve hükümetin üretim sürekliliğini, istihdamı korumak ve işçi güvenliğini garanti altına almak amacıyla en iyi özel ortakları aradığını bildirdi.

Sendikalarla çatışma devam edecek

Basın açıklamasında, önümüzdeki birkaç gün içinde “Mimit ve Çalışma Bakanlığı'nda konuyla ilgili tüm ilgili tarafları (yerel kurumlar, sendikalar, işveren dernekleri) bir araya getirecek bir masa açılacağı” belirtildi. ve Made in Italy, Adolfo Urso ve Çalışma ve Sosyal Politikalar'dan Marina Calderone, önümüzdeki birkaç saat içinde tedarikçi şirketlerin ve ilgili sektörlerin temsilcileriyle, kendileri tarafından talep edildiği şekilde bir araya gelecek ve işçi temsilcileriyle benzer toplantılar için hazır olduklarını ifade edecek”, diye bitiriyor not.

Eyalet konseyinin gazla ilgili TAR yönetmeliğini durdurması

Danıştay, Lombardiya Bölge İdare Mahkemesi'nin Snam tarafından Acciaierie d'Italia'ya gaz arzının kesilmesine ilişkin kararını askıya aldı. Acciaierie d'Italia bunu duyuruyor. Pratikte artık Snam'ın tedarikleri kesintiye uğratma ihtimali yok.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili