“Chiara Ferragni ile çekilen malzemeyi kullanmıyoruz”

Bakec

Member
Tgcom24

Geçtiğimiz günlerde gözlük şirketi Safilo, mutsuz dönemine rağmen yeniden başlama arayışında olan tanınmış fenomenle ilişkilerini de kesmişti. Saniye CumhuriyetHatta Coca Cola ile ilişkisine dair haberi önceden tahmin eden Chiara Ferragni, uluslararası ünlü bir markayla sözleşme imzalayacaktı.

Pandoro davası

Balocco ve Chiara Ferragni arasındaki pandori kampanyası şeffaflık eksikliği nedeniyle tartışmaların odağında kaldı. Sonunda o da müdahale etti Piedmontese şirketine yaptırım uygulayan Antitröst 420 bin avroluk cezanın yanı sıra ünlü influencer'a atfedilen şirketlere de bir milyon avronun üzerinde para cezası verildi. Nedeni? Haksız ticari uygulama. Hem Balocco hem de Ferragni suçlamaları reddederek Rekabet Kurumu'nun aldığı karara itiraz ettiklerini duyurdu. Ancak fenomen, sosyal medyada olayı yönetirken hata yaptığını itiraf etti. ayrıca bir milyon avroluk bağış sözü verdi.

Ancak Pandori olayındaki perde henüz kapanmadı. Milan mali polisi belgeleri ele geçirdi Antitröst tarafından bir keşif soruşturmasının parçası olarak toplandı. Savcılık daha sonra hangi suçun varsayılacağına ve muhtemelen şüpheli kayıtlarına girileceğine karar verecek.

Balocco davasının ardından Chiara Ferragni sosyal medyaya ara verdi. Kendisine yakın olan herkese teşekkür ettiği mesajın ardından sosyal medyadan uzak kalan ünlü isim, gündelik hayattan gülümseyen görüntüler paylaşmaya geri dönerek sosyal medyadan uzak kaldığı dönemi kesin olarak sonlandırdı. Hatta son zamanlarda Instagram hikayelerinde, annesi Marina Di Guardo'nun, Milano'da kızı Vittoria ile gülümserken göründüğü bazı gönderilerini paylaştı.

Meloni: “Hayırseverlik konusunda daha iyi kurallara ihtiyacımız var”

Perşembe günü yanıt veren Başbakan Giorgia Meloni bile, yıl sonu basın toplantısındaKaliteli bilgiyi koruma ve teşvik etme ihtiyacına ilişkin bir soruya, Ferragni davasına geri dönmüştü. “Solun da paylaşması gerektiğine inandığım bir kavramı, yani pandoro üretenlerin onu markalayanlardan daha fazla değere sahip olduğunu, İtalyan mükemmelliğini üretenlerin daha fazla değere sahip olduğunu ifade ettiğimde solun kaotik tepkisinden çok etkilendim. Diğer şeylerin yanı sıra işçi sınıfı dünyasıyla ilgili olması gereken tamamen sıradan bir şey söyledim ama bunun yerine suçu benden çıkardılar çünkü Chiara Ferragni'ye saldırdığıma inanıyorlardı. bir referans, kişisel olarak bahsetmemiş olsam da Che Guevara'ya saldırmış gibi oldum.”

“Dünya değişir ve durum bununla yaratılmıştır, ancak benim açımdan kimseye saldırmak gibi bir arzum yoktu, ben – diye devam etti Meloni – gerçekten İtalyan mükemmelliğini üretenlere değerli bir olgu koydum, o zaman geri kalan her şeyde bir sorun var bu hikaye dikkatimi çekti ve bu da hayırseverlik konusundaki şeffaflık meselesidir, bu belki de üzerinde çalışmamız gereken bir konudur çünkü aksi takdirde bireysel vakanın hayırseverlik kadar temel bir şeyi etkileme riski vardır”. Başbakan, “Belki de bugün şeffaflık kurallarının ne olduğunu anlamak ve muhtemelen daha iyilerini hayal etmek herkes için yararlı olabilir ve bu benim de üzerinde düşündüğüm bir şey” diye sözlerini tamamladı.

Ferragni markası nasıl doğdu?

Chiara Ferragni markası 2013 yılında moda ayakkabı markası olarak piyasaya sürüldü. Yakında marka, tümü göz şeklinde bir logoya sahip olan giysi ve aksesuarları içerecek şekilde genişler. Girişimci Ferragni, giyimden sonra mücevher ve iç çamaşırının yanı sıra bir dizi güzellik ürününü de piyasaya sürdü.