Bordumspor oyuncuları savlı

Bakec

Member
Bodrumspor, Spor Toto 1. Lig’in 7. haftasında Çaykur Rizespor’a konuk olacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Yalıçiftlik Tesisleri’nde teknik yönetici İsmet Taşdemir idaresinde yapılan idmanda futbolcular kondisyon, pas ve şut çalışması gerçekleştirdi.
İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, ulusal maçlar ötürüsıyla verilen ortanın kendileri için yeterli olduğunu, idmanların da yeterli biçimde devam ettiğini söylemiş oldu.
Bir kısım oyuncularla hazırlıkları sürdürdüklerini, az oynayan futbolcularla da hazırlık maçı yaptıklarını belirten Taşdemir, “Bizim için oyunsal manada yeterli ve keyifli geçti. Çok güç bir maça gideceğiz. Muhteşem Lig’den düşmüş lakin hala takımında kısmen de olsa Muhteşem Lig oyuncularını bulunduran kuvvetli ve güzel bir grupla oynayacağız.” dedi.
Ligde oynadıkları bütün maçların sıkıntı, rakiplerin hepsinin de kuvvetli olduğunu vurgulayan Taşdemir, güzel konsantre olan, o günü ve anı âlâ değerlendirebilen ekibin daha başarılı olabildiğini lisana getirdi.

“Galip gelmek istiyoruz”
Futbolculardan Fazilet Çetinkaya da Manisa maçının akabinde çalışmalara başladıklarını belirterek, “Rize maçını âlâ geçirip galip gelmek istiyoruz. Lig’deki her maç güç, Rize’de büyük bir topluluk.” sözlerini kullandı.
Omar İmeri de verilen ortanın kendilerine fazlaca yeterli geldiğini, hazırlık maçı yapma imkanı bulduklarını anlatarak, “Rize güç bir deplasman fakat yeterli hazırlandık. Elimizden geleni yapıp üç puanla dönmek istiyoruz.” diye konuştu.
 
Üst