yeni kıyılara doğru | sıcak çevrimiçi

Portakalkafa

Global Mod
Global Mod
Son yıllarda işveren değiştirmeye yönelik herhangi bir isteklilikle tam olarak ilişkilendirilmedim. Aksine, geçmişte sayısız başarısız kelle avcısı temasını saymayı zor buluyorum. Msj grubundaki müşterilerimin projelerine gelince her zaman eğlenceli ve heyecan vericiydi. Böylesine heyecan verici bir faaliyet alanı sizi uzun süre aynı yolda tutar. Ama bazen işler farklı gider. Örneğin, benzersiz bir fırsat kendini gösterir. Ve bu tam olarak bana olan şeydi.

Sadece birkaç hafta önce, Red Hat’ta Arun Gupta ile birlikte geliştirici savunucusu olarak çalışma teklifi aldım. Teklifi kabul ettim. Birkaç yıl önce bir müjdeci olarak adlandırılabilirdi. Bugün görev, geliştiricileri teknolojilerin ve ürünlerin başarılı bir şekilde uygulanmasında desteklemek ve her ikisini de uzun vadede iyileştirmek için geri bildirimlerini işlemek. Birincisi ve en önemlisi, mevcut projeler, çerçeveler, ürünler ve teknolojilerle çalışanların başarısıdır. Red Hat’te şu anda JBoss orta katman yazılımı ortamında 90’dan fazla sözde “yukarı akış projesi” var.

Red Hat Developer, Arun ve Markus'u destekliyor

Red Hat, Java EE teknolojileri ve spesifikasyonları söz konusu olduğunda Oracle’ın uzun süredir güçlü bir ortağı olmuştur. Spesifikasyonlar üzerinde çalışmak ve referans uygulamaları sağlamak bunun yalnızca bir parçasıdır. Tabii ki, aynı zamanda bunların bir bütün olarak tanıtılması ve başarılı bir şekilde kullanılmasının yollarını bulmakla da ilgili. Son birkaç yıldır meslektaş ve arkadaş olarak tanıdığım ve daha da önemlisi takdir etmeye başladığım Red Hat teknoloji uzmanlarının sonsuz bir listesi var. Bu ekipte yer almak ve bundan sonra tüm zamanımı ve enerjimi en sevdiğim Java ve Java EE konularına ayırmak benim için bir zevk. Bir şey için söz verebilirim: pazarlama ile ilgili olmayacak, her zaman savunduğum şeyle ilgili olacak: teknoloji, yeni gelişmeler ve trendler için coşku.

İngilizce blogumu hala http://blog.eisele.net adresinde bulabilirsiniz ve son 140 karaktere hala Twitter üzerinden ulaşabilirsiniz. @korkum. Her teması ve soruyu dört gözle bekliyorum. Memnuniyetle burada da bu blogda. Bu anlamda tüm gücümüzle burada devam ediyoruz.

()

Haberin Sonu