Vergi, her dört mükelleften biri 15 bin euronun altında beyan ediyor

Bakec

Member
20 Nisan 2023 20:10

Lombardiya, İtalya’da en yüksek gelirlerin beyan edildiği bölgedir. Calabria arkadan geliyor

2021’de ortalama gelir 22.540 avro

2021’de İtalyanların ortalama geliri 22.540 avro oldu ve 2022 beyannamelerinde bir önceki yıla göre 47 milyar (+%5.5) 912.4 milyar olarak belirtilen toplam toplam. Ekonomi Bakanlığı’nın maliye politikaları dairesi tarafından yayınlanan istatistiklerden ortaya çıkan budur. En yüksek ortalama gelir, serbest meslekten 60.520 Euro’ya eşitken, girişimciler (şahıs şirketi sahipleri) için bu 24.130 Euro’dur. Çalışanlar 21.500 avro, emekliler 18.900 avro beyan ediyor. Lombardiya, bölge sınıflandırmasında 26.600 avro ile başı çekiyor. Kuyrukta Calabria (16.300 Euro).

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul