Gökdeniz Karadeniz: “Herkes bir alt lige gittin diyor…”

Bakec

Member
Bodrumspor, Spor Toto 1. Lig’in 21. haftasında 22 Ocak Pazar günü kendi konutuna Ankara Keçiörengücü ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Yeşil-beyazlı oyuncular, Yalıçiftlik Tesisleri’nde teknik yönetici İsmet Taşdemir idaresindeki antrenmanda koşunun akabinde top kapma çalışması yaptı. Yeni transfer stoper Eren Albayrak, kadrodan başka ferdî çalıştı.
Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, âlâ bir kamp periyodu geçirdiklerini, önlerinde şiddetli maçların olduğunu söylemiş oldu.

“Rakiplerimiz fazlaca kuvvetli”
Karşılaşmaların her hafta daha da zorlaştığını tabir eden Taşdemir, “Bulunduğumuz pozisyon prestijiyle rakiplerimiz hayli kuvvetli, biz de kendi çapımızda kuvvetliyüz. Bizim bir oyun formatımız var. Oyun formatımıza uygun olan her arkadaşımızı değerlendirmeye çalışıyoruz.” dedi.
Ankara Keçiörengücü maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini belirten Taşdemir, şu biçimde konuştu:
“Bu hafta sıkıntı bir maç olacak. Ankara Keçiörengücü dönem başından beri ligin istikrarlı ve yeterli gruplarından biri. Uygun hazırlanacağız ve düzgün çalışacağız. Maç günü istediklerimizi alana yansıtabilirsek kazanacağımıza inanıyoruz. Parolamız ‘kazanamadıysak, yenilmeyelim.’ Hedeflediğimiz noktanın biraz üzerindeyiz. Bu lig güçlü ve dertli bir lig olduğu için her an her şey olabiliyor.”
Bodrumspor’un yeni transferlerinden 21 yaşındaki Gökdeniz Bayrakdar da kadroya katıldığı için epey memnun olduğunu lisana getirerek, “Çok hoş bir aile ortamı var. Herkes bir alt lige geldiğimi söylemiş oldu ancak ben buraya oynamak için geldim. İnşallah Bodrumspor’da istediğim amaçlara ulaşır ve daha üst çıkarım. Her maç gol atmak isteyen biriyim ve bunun için de çabalıyorum. Birinci maçta gol atmak benim için manalı oldu.” diye konuştu.