Daha fazla JavaLand. Öne Çıkanlar | sıcak çevrimiçi

Portakalkafa

Global Mod
Global Mod

1. Daha fazla JavaLand. vurgular

2014 özel bir yıl. JavaLand kapılarını ilk kez açıyor. Onunla olan bağlantım artık iyi biliniyor. Bu nedenle, bu blogda belirli bir önyargım olduğunu düşündüren her yorumu anlayabiliyorum. Ancak bu vesileyle okuyucularımın dikkatini şimdiye kadar çok iyi bilinmeyen şeylere çekmek istiyorum.

Teknik Açılış Konuşması “İplik Açma Hataları – Bazı Savaş Hikayeleri”

Doktor Heinz Kabutz

Ben de kurumsal açılış konuşmalarından bıktıktan sonra, biraz etrafa baktım ve gerçekten heyecan verici bir açılış konuşmasının ne olacağını düşündüm. Dikkatlice düşündükten sonra Heinz Kabutz’a yaklaştım ve ondan bize yardım etmesini istedim. Sonuç, ünlü Java uzmanı için yalnızca ilk açılış konuşması değil, aynı zamanda katılımcılar için son derece heyecan verici bir saat olacak. Heinz’in uzmanlık alanlarından biri de paralel programlamadaki hataları bulmak ve düzeltmektir. Buna kilitlenmeler, yarış koşulları ve çekişme dahildir – Java Sanal Makinesindeki hatalar da dahildir. Açılış konuşmasında, müşterilerini ve şirketleri kurtardığı günlük yaşam ve durumların belirli özelliklerini gösteriyor.

JavaLand’de Hackergarten – Java EE, Java FX ve daha fazlası

hacker bahçesi

İyi bir konferansın çalışılacak bir alana ihtiyacı vardır. Tekerleği yeniden icat etmemek için Java Şampiyonu Andres Almiray ve onun hacker bahçesinden profesyonel destek aldık. Kesin program henüz tanımlanmadı.

Arun Gupta ilk kez Almanya’yı ziyaret edecek. Java EE 7 50 Özellikleri oturumuna ek olarak, öncelikle Hackergarten’da sahada olacak ve yakın zamanda GitHub’a taşınan Java EE 7 örnek projesinde paydaşlarla birlikte çalışacak. Amaç, örnekler üzerinde birlikte çalışmak ve katılımcıların yeni fikir ve isteklerini bütünleştirmektir. Dünyaca ünlü Java EE müjdecisi ile yüz yüze çalışmak için hayatta bir kez bulunabilecek bir fırsat.

JUG Münster’den Gerrit Grunwald da her an JavaFX konuları için hazır olacak. Şimdiye kadarki deneyimlerime göre, bu alan muhtemelen uygun bir molaya ihtiyaç duyan ve uygulamalı öğrenmeye ilgi duyan herkesin buluşma noktasıdır.

Oracle Java Evangelisti Stephen Chin ile NightHacking

gece korsanlığı

Oracle Java Teknolojisi Elçisi Stephen Chin de Avrupa NightHacking Motosiklet Turunda JavaLand’e uğrayacak. Yerinde röportajlar yürütür ve bir muhabir ve moderatördür. Bu yıl JavaLand’e katılamayanlar için bile her şey web sitesi nighthacking.com’da canlı yayınlanacak. Elbette kayıtlar daha sonra da izlenebilir. Çeşitli konferanslardan ve turlardan birçok röportaj şu anda web sitesinde mevcuttur.

Daha fazla bilgi ve etkinlik önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Gerçek konferans programına ek olarak, JavaLand’ın ana hedefi, topluluğu Almanca konuşulan bölgede bir araya getirmek ve iki yoğun Java günü için bir platform sunmaktır. Ocak ayı bitmeden rezervasyon yaptırırsanız, yine de erken kayıt fiyatından yararlanabilirsiniz. 1 Şubat’tan itibaren normal fiyat geçerli olacaktır. Yani buna değer. JavaLand’i dört gözle bekliyorum!

()

Haberin Sonu